Image

• Полнач за на штекер • Време на полнење 7-14 Сати • Соодветен за полнење на 2 или 4 AA или AAA ...

 
0.00 ден.

Image

Брз полнач дизајниран за полнење на Литиумски батерии Li-ion од дигитални апарати и камери • Дизајниран ...

 
0.00 ден.

Image

Целосно автоматизиран полнач на батерии со 7 фази. Автоматизираниот процес на полнење ја заштитува ...

 
0.00 ден.

Image

Целосно автоматизиран полнач на батерии со 7 фази. Автоматизираниот процес на полнење ја заштитува ...

 
0.00 ден.

Image

Полнач со четири 1.6 V nickel-zinc (NiZn) батерии со полнење. Овие се батерии со полнење но имаат карактеристики како ...

 
0.00 ден.

Image

• Десктоп модел • Соодветно за полнење на AAA, AA, C и D ќелииs (2 или 4pcs) и 9V блок батерии (1 парче) • 2 Кола ...

 
0.00 ден.

Image

- Одговара на сите стандардни приклучоци за запалки за цигари - Со LED индикатор за напон - IC заштита - ...

 
0.00 ден.

Image

Моќен УСБ полнач за во автомобил. Сонична брзина, голема ефикасност. Погоден за полнење телефони, таблети, ...

 
0.00 ден.

Image

Супер мини УСБ полнач за во автомобил 5V 2.1A Сонична брзина, голема ефикасност. Погоден за полнење ...

 
0.00 ден.

Image

charger type: desk-top charger Input Voltage: 100-240V AC Features: - for 2 to 4 cells + 9V - microcontroller management - trickle charge - LED indication - discharge function - battery ...

 
0.00 ден.

Image

Бренд: König Соодветно за полнење на мобилни телефони или преносни уреди со мини USB конекција. Исто така ...

 
0.00 ден.

Image

Ni-Cd - Полнач на батерии За полнење на АА, ААА, UM5, 9V и копчести батерии 1. Приклучете го полначот на ...

 
0.00 ден.

Image

Карактеристики Повер банк со вграденa LED светилка, капацитет од ...

 
740.00 ден.

Image

5V3A Universal Tablet Pc Adaptor 2.5*0,8mm;5,5mm*2,1mm;3,5mm*1.35mm;4.0mm*1,7 ;Micro Technicial ...

 
0.00 ден.

Image

Product specifications Technology Lead Acid Battery type Various Lead Acid Output ...

 
0.00 ден.

Image

Напон на влез: DC 12-24V
Напон на излез: DC 5V
Струја на излез: 2.1A
USB излези: 1
 

 
150.00 ден.

Image

Напон на влез: DC 12-24V
Напон на излез: DC 5V
Струја на излез: 2.1A/1.0A
USB излези: 2
 

 
270.00 ден.
 
Најпопуларни производи
HQ-CHAR-CAR07, Автоматски полнач ...
Моја кошничка

 
Вашата кошничка е празна.